Hadrone PPMTM

One Place. All Projects. Strategic Decisions.

Wybierz najlepsze projekty i zmaksymalizuj korzyści

Hadrone PPM to oprogramowanie do zarządzania portfelem projektów i projektem.

Hadrone PPM umożliwia zaplanowanie, priorytetyzację i wybór najlepszego zestawu projektów, a później skuteczną ich realizację i bieżące monitorowanie.

SPRAWDŹ >

Wybierz najlepsze projekty

Porównaj projekty i znajdź najlepsze.

Analiza inwestycji zajmuje Tobie i Twoim pracownikom zbyt dużo czasu i nie daje pewności najlepszego wyboru?

Hadrone PPM pomoże Ci optymalnie zarządzać inwestycjami, porządkując je i sugerując najkorzystniejsze opcje. Wybierz najlepsze projekty dzięki błyskawicznej analizie dostępnych danych takich jak budżet, nakład pracy i zależności między projektami, a w szczególności spójność ze strategią organizacji. Sukces Twojej firmy nie będzie zależeć od przypadkowych decyzji! Z Hadrone PPM będziesz realizował tylko wartościowe inwestycje.

Maksymalizuj korzyści

Kontroluj terminy i wydatki. Zapewniaj efekty.

Czy zbyt często jesteś zaskakiwany większymi wydatkami lub opóźnieniami w realizacji projektów?

Hadrone PPM jest oprogramowaniem, które usprawnia pracę na każdym etapie ich realizacji. To rozwiązanie pomoże Ci skończyć projekty w terminie, nie przekroczyć budżetu i przede wszystkim, zarobić na nich. Mając dostęp do aktualnych danych dowiesz się co faktycznie dzieje się w Twoich projektach, podejmiesz decyzje na czas, przewidzisz zagrożenia i nie dopuścisz do sytuacji kryzysowych. Dzięki temu inwestycje będą prowadzone zgodnie z założonym budżetem, harmonogramem i przy wykorzystaniu optymalnego zespołu pracowników. I finalnie dostarczą zakładane efekty.

Zacznij od zaraz i pozostań elastyczny

Szybkie wdrożenie i brak usztywnienia organizacji.

Masz dosyć wysłuchiwania długich prezentacji i analizy nieczytelnych arkuszy kalkulacyjnych, a martwisz się, że wdrożenie systemu PPM potrwa miesiące i będzie bardzo kosztowne?

Dzięki Hadrone PPM zaczniesz sprawnie zarządzać inwestycjami już po 5 dniach. Spośród gotowych funkcjonalności sam wybierzesz te potrzebne Tobie i skorzystasz z najlepszych praktyk w zarządzaniu portfelem projektów. Nie pozwól by Twoj rozwój ograniczały niepotrzebne procedury. Działaj szybko i realizuj skutecznie inwestycje, bo czas to pieniądz.

Dlaczego stworzyliśmy Hadrone PPM?

Korzyści dla całej organizacji

Zarząd

Dużo wydajesz na projekty i nie masz pewności czy na nich zarabiasz?

A może zdarzyły Ci się nieudane inwestycje? Zastanawiasz się, czy realizowane projekty są zgodne ze strategią Twojej firmy? I czy czas pracy Twoich pracowników jest wykorzystywany efektywnie? Te problemy dotykają każdego zarządzającego firmą. Jest na to rozwiązanie. Hadrone PPM to nie tylko śledzenie na bieżąco liczb. To rozwiązanie, które pozwoli Ci wybrać najlepsze projekty i na bieżąco reagować na zagrożenia w trakcie ich realizacji. Dzięki Hadrone PPM dostrzeżesz ryzyko niepowodzenia, przekroczenia budżetu i niedotrzymania terminu zanim będzie za późno, a nawet dowiesz się jakich kompetencji brakuje w Twoim zespole. Będziesz miał bieżącą kontrolę nad projektami i ich efektami. Zmaksymalizujesz korzyści ze swoich inwestycji.

Finanse i controling

Planujesz budżet inwestycyjny?

Musisz uwzględnić zarówno projekty już realizowane, jak i te planowane, no i… zawsze mieć rezerwę na nieprzewidziane inwestycje? Chciałbyś szybko sprawdzać, które z proponowanych inwestycji będą najbardziej wartościowe i mogą być zrealizowane w określonych ograniczeniach finansowych? Potrzebujesz narzędzia do skutecznej kontroli postępów, nakładów i efektów projektów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które ułatwi Ci pracę. Hadrone PPM pomoże Ci podjąć decyzje właściwe i korzystne dla Twojej firmy. Dzięki temu z łatwością przygotujesz różne warianty budżetu inwestycyjnego na podstawie realizowanych i planowanych projektów. Będziesz mógł na bieżąco śledzić zaplanowane, zrealizowane i prognozowane wydatki oraz korzyści. Będziesz wiedział na co Cię stać i z czego musisz zrezygnować z wyprzedzeniem, unikając niespodzianek w trakcie realizacji projektów. Mówiąc krótko, wszystkie inwestycje masz zawsze pod kontrolą.

PMO

Czy wybierasz i realizujesz najbardziej wartościowe inwestycje?

Jakie są statusy wszystkich projektów w Twojej organizacji? Ile już wydałeś, a ile jeszcze musisz wydać? Których kompetencji brakuje do realizacji projektu? Czego nie uda się zrobić na czas i jaki będzie to miało wpływ na inne projekty? I najważniejsze jakich efektów możesz się spodziewać po zakończeniu inwestycji? Czy uzyskanie odpowiedzi na te pytania zajmuje Ci zbyt dużo czasu i nigdy nie masz pewności, czy wszystko sprawdziłeś? Zarząd oczekuje wiarygodnych informacji o realizowanych inwestycjach. Dzięki Hadrone PPM przygotowanie kilku scenariuszy dla portfela projektów nie będzie wymagało tygodni wnikliwych analiz. Z Hadrone PPM wyselekcjonujesz najbardziej wartościowy zestaw projektów. Będziesz również skutecznie nadzorował ich realizację. Nigdy nic Cię nie zaskoczy! Z wyprzedzeniem będziesz wiedział, czy poszczególne projekty nie przekroczą budżetu i terminu oraz czy organizacja zrealizuje swoje cele.

Rozwój produktu i innowacje

W jaki sposób wybrać najbardziej wartościowe projekty, jeśli pomysłów jest tak wiele, a zasoby są ograniczone?

Ile pieniędzy i kompetencji pracowników potrzebujesz w kolejnym roku żeby zrealizować postawione przed Tobą cele? W jaki sposób zapewnisz zakończenie projektów w terminie? Jak zagwarantujesz, że nie przekroczysz budżetu? A przede wszystkim skąd pewność, że projekty przyniosą efekty, których się spodziewasz? Dzięki Hadrone PPM dokonasz szybkiej analizy i wybierzesz najlepszy zestaw nowych projektów, uwzględniając zarówno nowe projekty, jak i te już rozpoczęte. Na tej podstawie zbudujesz budżet i określisz wymagania dotyczące zaangażowania pracowników. Następnie będziesz mógł na bieżąco śledzić terminy, wydatki i kompetencje, a także efekty finansowe i niefinansowe. Z Hadrone PPM masz pełną kontrolę i możesz szybko reagować. Dzięki temu osiągniesz swoje cele biznesowe!

IT

Coroczne planowanie budżetu to istna walka?

Musisz zdobyć środki finansowe dla poszczególnych działów biznesowych na realizację projektów w obszarze IT? Wiesz, że organizacja nie może zrealizować wszystkich proponowanych projektów i zastanawiasz się, jak wybrać te najistotniejsze? A może chciałbyś jasno określić, za które projekty i efekty odpowiadasz Ty, a za które powinien odpowiadać inny obszar biznesowy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Hadrone PPM pomoże Ci zaplanować budżet i kompetencje wymagane do realizacji inwestycji w obszarze IT, zaplanować sposób realizacji projektów, a także powiązać Twoje projekty z projektami biznesowymi. Hadrone PPM ułatwi Ci także wskazanie, kto powinien być sponsorem tych projektów. W trakcie realizacji dostarczy Ci skutecznych narzędzi do śledzenie postępów i efektów nie tylko w przypadku projektów realizowanych w trybie „kaskadowym” ale i tych „zwinnych”.

Funkcjonalności Hadrone PPM

Kompleksowe zarządzanie portfelem projektów i zarządzanie projektem

Projekty
Planowanie

Realizacja

więcej>
Budżet i kompetencje
Planowanie

Monitorowanie

więcej>
Portfel projektów
Monitorowanie

Dopasowanie

Planowanie

więcej>
Strategia
Planowanie

Monitorowanie

więcej>